Kociskoparty

Otrzęsiny w Gimnazjum KrzyżanowicePod dość intrygującym anonsem: Kociskoparty 4 października 2006r. w gimnazjum przy ZSO w Krzyżanowicach odbyły się otrzęsiny uczniów klas pierwszych gimnazjum.
Aby wejść do grona pełnoprawnych gimnazjalistów, pierwszoklasiści musieli zmierzyć się z wieloma zadaniami, wśród których nie zabrakło popisów wokalnych, konkursów zręcznościowych, sportowych i intelektualnych. Pokonawszy wszystkie przeszkody młodzi adepci gimnazjalnej sztuki otrzymali nie mniej atrakcyjne nagrody; a to dwa dni wolne od zajęć szkolnych przypadające na sobotę i niedzielę, czy taniec z miotłą lub sprzątanie po dyskotece korytarza szkoły.
Prawdziwym jednak sprawdzianem było symboliczne wypicie napoju sporządzonego z kisielu doprawionego do smaku przyprawami Knorra i przejście przez bramę do grona gimnazjalistów, za która każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy certyfikat.W próbach swoich wychowanków dzielnie towarzyszyły wychowawczynie:pp.K. Feliks oraz A. Bindacz, zjadając z uśmiechem na ustach cytrynę.A potem już wszyscy razem, myślę,że świetnie, się bawili.
(K.R.)

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here