Powiat szuka zastępcy Krzyżeka

Do 27 grudnia przyjmowane będą oferty na stanowisko dyrektora raciborskiego szpitala. Wakat na stanowisku dyrektora szpitala pojawił się w związku z objęciem przez dotychczasowego szefa lecznicy Wojciecha Krzyżeka urzędu wiceprezydenta Raciborza. Zarząd Powiatu Raciborskiego odwołał go w związku z tym z zajmowanego stanowisko dyrektora szpitala, a do czasu powołania nowego szefa powierzył obowiązki dyrektora dotychczasowemu zastępcy ds. medycznych Zbigniewowi Wiercińskiemu.

Oferta powinna zawierać list motywacyjny, CV, a także kserokopie dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie wyższe i przebieg pracy zawodowej oraz poświadczających doświadczenie w zarządzaniu dużymi jednostkami organizacyjnymi.

Nowy dyrektor szpitala rozpocznie urzędowanie od stycznia 2007 roku.

/SaM/

Oferty kandydatów przyjmowane będą do 27 grudnia do godz. 15.00 w sekretariacie starosty w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, ul. Klasztorna 6, pok. 26.

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. Dziś telewizja szukała Pana dyrektora aby zadać mu pare pytań. Zapadł się pod ziemią.Chodzi o toczące się wobec niego postępowanie a objęciem funkcji vice !

  2. Wystarczy zwolnić anastezjologów co mogło byc przyczyna śmierci człowieka i zostaje sie wiceprezydentem,a teraz jak trzeba udzielic kilku odpowiedzi to pan W.K jest nieosiagalny.Ciekawie sie zaczyna kadencja nowych władz miasta…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here