Rada Sportu o raciborskiej piłce nożnej

12

Wczoraj 17 stycznia w Istytucie Kultury Fizycznej raciborskiej PWSZ spotkała się Raciborska Rada Sportu.Rada zapoznała się z zapleczem dydaktycznym raciborskiej placówki, planami jej rozwoju i współpracą z samorządami w kwestii rozbudowy i modernizacji bazy sportowej.

Dyskutowano także o raciborskiej piłce nożnej, zarówno w kontekście utrzymania na dotychczasowym poziomie systemu szkolenia dzieci i młodzieży, jak i funkcjonowania w mieście sekcji zrzeszających seniorów i seniorki oraz warunków współpracy ze szkołami i OSiR – em.

Rada Sportu, jako organ opiniodawczo – doradczy przy prezydencie miasta w szczególności wydaje opinię odnośnie: strategii rozwoju gminy w zakresie kultury fizycznej, projektu budżetu w części dotyczącej kultury fizycznej, projektów uchwał Rady Miasta dotyczących rozwoju kultury fizycznej, programów rozwoju i modernizacji gminnej bazy sportowej, wniosków o przyznanie nagród za wysokie wyniki w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym, lub inne ważne osiągnięcia w zakresie sportu i rekreacji, rozwoju i upowszechnienia kultury fizycznej, wniosków o przyznanie st ypendium sportowego, ewentualnie przypadków powodujących wstrzymanie wypłaty lub pozbawienie tego świadczenia, planów imprez sportowych i rekreacyjnych organizowanych przez różne organizacje na terenie Raciborza, finansowanych z budżetu miasta.

/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

12 KOMENTARZE

 1. Ciekawe, co pani redaktor rozumie pod pojęciem „alternartywa”? A może nie rozumie???

 2. Ciekawe, co pani redaktor rozumie pod pojęciem „alternartywa”? A może nie rozumie???

 3. Zośka

  Co to znaczy „sie burzą”???? Burzyć to się może przysłowiowa woda w klozecie. Mieszkańcy co najwyżej mogą protestować. Pani Sabinko litości !!!!

 4. cogito

  mieszkańcy Brzezia wy się cieszcie, bo macie przynajmniej święty spokój z tirami. A jak już piszecie pisma w tej sprawie to kierujcie je do właściwego organu jakim jest w tym wypadku Starosta. a-ha ! I jeszcze zanim osądzicie wykonawcę to zapoznajcie się z faktami. FIRMA BORBUD JESZCZE NIGDY NIE ZAWIODŁA!! A przyczyna przedłużających się prac leży najprawdopodobniej po stronie jakiegoś urzędasa w starostwie, który spier…. projekt.

 5. grad

  „Gdy remont się zaczynał do publicznej wiadomości podano, iż firma(…)” – co z regułami gramatyki j. polskiego ???

 6. ?-?

  a ja się cieszę,że ten remont nie dotyczy akurat któregoś z …..mostów 🙂

 7. To co to jest za firma, która przystepuje do remontu nie zapoznając sie z projektem? Moze lepiej niech puzzle układają!

 8. Ciekawy jestem kiedy bedzie wreszcie chodnik z ul Brzeskiej na Debicz

 9. Jakiś geniusz musiał układać rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej w soboty i niedziele że nie można dojechać normalnie do pracy i z pracy to skandal żeby autobus wyjeżdżał z Raciborza przed godz 14 a z Brzezia autobus linii 1 do Raciborza po godz 6 wstyd

 10. art.

  W Brzeziu ? a gdzie to jest? a to tam gdzie wybrali na jednego z radnch tego jak mu tam giermka TW ,Cesia G.to on nic nie zrobił w tej sprawie? a radnymjest juz kolejną kadencję,halo Brzeziki co z Wami?Czesia targać do roboty on Wam dwa miesiące temu naobiecywał,ze spełni Wasze mazenia,z tej przyczyny nawet prezesa się zzekł,to moze cosik Wam pomoze?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here