Dzień Babci i Dziadka w grupie specjalnej.

29 stycznia dzieci z grupy specjalnej świętowały w swoim przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Pomimo małego grona atmosfera była bardzo serdeczna. Dzieci tańczyły, grały na instrumentach perkusyjnych, śpiewały i mówiły wierszyki dla swojej ukochanej babci i dziadziusia. Każda babcia i dziadek dostali również piękne serca-laurki wykonane przez wnuków na zajęciach plastycznych. Mili goście odwdzięczyli się brawami, całusami i wzruszeniem. Całą uroczystość zakończył słodki poczęstunek.
D.Milej nauczycielka w grupie specjalnej

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. No to miła wiadomość. Może wreszcie będzie okazja pojechać do jednego wyremonowanego zabytku(pałacu) w powiecie raciborskim bo w stolicy powiatu jak stała tak stoi i nadal będzie stać ruina zamku mimo iż w zeszłym roku Hajduk odtrąbił sukces we wszystkich możliwych lokalnych mediach i na tym sprawa stanęła.

  2. Nie wiem czy to wynik tego, że w kraju rządzi pro-katolicki PiS. Ale wiem, że ksiądz Rosiek ma w temacie „pchania spraw do przodu” do powiedzenia więcej niż starosta Hajduk i cała jego kompania razem wzięta. Co z naszym zamkiem? Ktos napisał tam (gdzie rudy) choc jakis projekt? Co z tym całyminstrumentem norweskim i planami GL, które tu podnosiła przed wyborami? Co z lobbingiem naszych posłów o kasę na remont zamku?

  3. Wojtku Twoje pytania pozostają na dzień dzisiejszy jak i następne dni pytaniami retorycznymi, na które odpowiedź powninni znaleźć i nam ich udzielić: posłowie, starosta i sekretarzowa.

  4. Proste wytlumaczenie calego dofinansowania . Kto dba ten ma. Inna sprawa ze ks. Rosiek i dba i pokazal ze idzie tez bez wsparcia politykow roznej masci zdobyc srodki na remonty. Nie raz palac z klasztoren byl na lamach prasy i to nie tylko w Polsce.Szczesc Boze temu przedsiewzieciu i byle tak dalej . Pozdrawiam !! Grützi Joachim. PS Moja rodzina tez ma bliskie zwiazki z tym palacem ale to juz inna historia .

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here