Mistrzostwa w lekkiej atletyce już w marcu

14

Halowe Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego w lekkiej atletyce dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych na wyremontowanej hali tartanowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego zaplanowane zostały na marzec. Starosta Raciborski po raz siódmy obejmuje swoim patronatem Halowe Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego w lekkiej atletyce.

Impreza organizowana przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego jest okazją do wyszukiwania uzdolnionych ruchowo uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz zaproponowania im doskonalenia swoich sportowych umiejętności w klubie MKS – SMS „Victoria” Racibórz pod okiem doświadczonych trenerów lekkiej atletyki.

To od tej imprezy zaczynali swoje kariery sportowe obecni licealiści, a także absolwenci raciborskiej szkoły mistrzostwa sportowego, zdobywający medale Mistrzostw Polski czy Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży : Marcin Nikiel, Zuzanna Warzecha, Justyna Kasprzycka (obie aktualnie Wrocław), Matylda Siedlok, Katarzyna Bereżańska, Karolina Żebrowska, Paweł Tarnowski, Martyna Hanczarowska, Katarzyna Hyjek, Maciej Taciak a także aktualny Rekordzista Polski, Mistrz Świata Juniorów w biegu na 110 m p/ pł Artur Noga (13,23 s najlepszy wynik na świecie w 2006 r.).

W tym roku 14 marca 2007 r. (środa) startować będą uczniowie szkół gimnazjalnych (roczniki 1991,1992,1993) a 15 marca 2007 r. (czwartek) uczniowie szkół podstawowych (roczniki 1994, 1995).

Młodzi sportowcy będą rywalizować w następujących konkurencjach : bieg na 60 m dziewcząt i chłopców, bieg na 400 m dziewcząt i chłopców i skok wzwyż dziewczat i chłopców.

Stawką rywalizacji będą medale tradycyjnie ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

/Piela/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

14 KOMENTARZE

 1. Piotr

  Jak proponują pracę za 600 zł to mogą sobie dalej zbierać,może znajdą troche frajerów którzy popracują tydzień.Market nie jest wyjsciem na bezrobocie to nie pracodawca z którym można związać się na lata.

 2. Mówiło, trąbiło się raciborzanom, że hipermarkety to żadne miejsca pracy. Ale raciborzanie mądrzy po szkodzie. Konsekwencja będzie taka: przybędzie w Rac. ludzi zarabiających po 600zł, ubędzie trochę właścicieli sklepików – tak więc średnie płace znowu nieco spadną. A wy dalej na Urbasa narzekajcie… słuchając przy tym tych, którzy marzy się 10 hipermarketów w mieście.

 3. Miś

  Mysle ze beda zmuszeni do podwyżek płac inaczej bedą mieli kłopoty z zatrudnieniem i dużą rotacje wśród pracowników.Teraz sprawdzaja czy znajda frajerów za te pieniądze na rynku pracy.Myśle że niewielu sie skusi

 4. Do hiperoszustwo: nikt nikomu nie każe pracować w hipermaketach. Watpię, aby pensje spadły, bo raciborzanie już się cenią za swoją pracę, co widać po efekcie naboru do Auchan i braku sprzedawców w innych sklepach. Więc popyt na pracę jest większy od podaży. A Urbas sam robił zakupy w Kaufaldzie i jakoś mu ten „wyzysk” w tym nie przeszkadzał. Nie zostawił wtedy pieniędzy biednemu raciborskiemu drobnemu kupcowi.

 5. Do wcześniejszego mojego komentarza. Źle się chyba wyraziłem. Mówiąc o popycie na pracę miałem na myśli popyt na siłę roboczą (pracowników)- popyt na pracowników realnie w Raciborzu jest większy niż ich podaż.

 6. Auchan musi być już bardzo zdesperowany, bo ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników dali nawet do kościołów. Ale te ich zarobki to pożal się Boże

 7. Piotr

  Ad Misiek Tak cenią się Raciborzanie jadąc do Angli,Irlandi,Niemiec proponuje zobaczyc na tłumy młodych ludzi zwłaszcza w piątek w godzinach 13-16 na dworcu PKS na stanowisku międzynarodowym,młodzi Raciborzanie tak się cenią!!!Proponuje następny nabór dla Auchan zrobić w klepce na Opawskiej może tam znajdą

 8. Piotr

  Heniek z tymi kosciołami to chyba żart,czyżby nasi proboszczowie wspierali kapitalistyczny Francuski wyzysk???

 9. Piotr

  Heniek z tymi kosciołami to chyba żart,czyżby nasi proboszczowie wspierali kapitalistyczny Francuski wyzysk???

 10. Piotr

  Heniek z tymi kosciołami to chyba żart,czyżby nasi proboszczowie wspierali kapitalistyczny Francuski wyzysk???

 11. Piotr

  Heniek z tymi kosciołami to chyba żart,czyżby nasi proboszczowie wspierali kapitalistyczny Francuski wyzysk???

 12. Niestety to nie był żart. W Mikołaju było to po ogłoszeniach kościelnych jako takie dodatkowe. Z tego wniosek że muszą być naprawdę zdesperowani

 13. Piotr

  Tak byłem kiedyś na rozmowie rekrutacujnej sito jak na stanowiska Rządowe wymagania z kosmosu a pensja 936 zł czyli na reke ok.600 zł.Nawet wysłali mi podziękownie pocztą że nie spełniam ich oczekiwaniom,jakby dali 1300 to by znaleźli.Oczywiscie tu jest prowincja to i tak nas traktują.

 14. Auchan? Kiedyś był Auschwitz, ale zarząd tej akurat spółki był w miarę uczciwy i nie krył się ze swoim rzeczywistym celem zdarcia z człowieka ostatniej skóry.. przepraszam w tym miejscu oburzonych porównaniem, ale czy przesadziłem aż tak bardzo?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here