Kolejne mecze o punkty w grupie III ligi okręgowej piłki nożnej

W sobotę 19 maja o godz. 17.00 na stadionie przy ulicy Srebrnej w Raciborzu, odbędzie się mecz 24 kolejki ligi okręgowej. Przeciwnikiem raciborzan będzie drużyna „Jedność” Jejkowice, która z dorobkiem 43 pkt. zajmuje 3 miejsce w tabeli.


Na 7 kolejek przed zakończeniem sezonu RTP „Unia” Racibórz lideruje w lidze mając na koncie 51 pkt i tylko 3 pkt przewagi nad LKS Krzyżanowice. Trener raciborskiej drużyny Adam Bedryj postawił przed drużyną cel zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu. Zapowiada się więc dobre piłkarskie widowisko.
W innych meczach tej kolejki na szczególną uwagę zasługuje spotkanie, w którym LKS Krzyżanowice podejmować będzie drużynę „Naprzodu” Zawada Wodzisław Śląski zajmującą 4 miejsce w tabeli ze stratą 12 pkt do lidera. Mecz rozpocznie się w sobotę o godz.17.00 w Krzyżanowicach.
Dla piłkarzy LKS Włókniarz Nędza ważne jest niedzielne spotkanie z „Naprzodem” Syrynia. W przypadku zwycięstwa piłkarzy z Nędzy drużyny zamienią się miejscami w tabeli. Dodatkowo w przypadku porażki Czyżowic z wyżej notowanym Rymerem Rybnik i zwycięstwa Gorzyc z ostatnią w tabeli drużyną z Krzanowic, nie więcej niż dwoma bramkami przy minimalnej wygranej LKS „Włókniarz” Nędza awansuje na 8 miejsce w tabeli.     


/Piela/
   

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here