P. Klima: Dziadkowie niegorsi od wnuków w obsłudze elektroniki

Śląski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Stowarzyszenie na Rzecz Integracji „Podaj Rękę” zapraszają wszystkich zainteresowanych na szkolenia „ABC z zakresu obsługi nowoczesnych urządzeń elektronicznych”.Śląski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Stowarzyszenie na Rzecz Integracji "Podaj Rękę" zapraszają wszystkich zainteresowanych na organizowane przez nas szkolenia podstawowe "ABC z zakresu obsługi nowoczesnych urządzeń elektronicznych": telefon komórkowy, fax, aparat fotograficzny cyfrowy, odtwarzacz i nagrywarka płyt DVD, kserokopiarka, internet, pisanie na komputerze, piloty do obsługi urządzeń elektronicznych, rzutnik multimedialny, terminal obsługi kart płatnicznych, bankomat.

Liczba godzin szkolenia zostanie ustalona na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 5 grudnia o godz. 16.00 w siedzibie ŚUTW (ul. ks. Londzina 36).

/s/

Informator o tych szkoleniach można otrzymać a Aptece Św. Mikołaja (ul. Londzina 34, w godz. 8.00-20.00). Kontakt: Piotr Klima – 501 088 491, Jerzy Wiśniewski – 693 155 095.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here