Hufiec Ziemi Raciborskiej w internecie

0

Zapowiadana od kilku tygodni internetowa witryna Hufca Ziemi Raciborskiej im. Alojzego Wilka w Kuźni Raciborskiej jest już dostępna dla internautów.

Powołanie zespołu ds. internetu i promocji hufca oraz stworzenie strony internetowej było jednym z wielu obietnic złożonych w trakcie VIII Zjazdu Hufca Ziemi Raciborskiej im. Alojzego Wilka w Kuźni Raciborskiej przez nowego komendanta – pwd. Marka Majewskiego.

- reklama -

 

I choć strona miała być dostępna już od 1 stycznia, to jednak z przyczyn niezależnych bezpośrednio od samych organizatorów, termin ten nie mógł zostać dotrzymany. Dziś obietnice złożone podczas VIII Zjazdu stały się faktem. Na http://www.kuzniaraciborska.zhp.pl znajdują się informacje na temat jednostek i miejsc ich działania oraz składu zespołów instruktorskich. I choć strona jest wciąż rozbudowywana, już teraz można zapoznać się z historią hufca, instruktorami na poszczególnych funkcjach (a także z ich sylwetkami). Sporo miejsca administratorzy poświęcą wkrótce informacjom związanym z organizacją imprez kierowanych pod adresem lokalnej społeczności.

Zaletą witryny jest ponadto obszerna galeria zdjęć, która – jak mówi komendant – jest uzupełniana na bieżąco. Z fotografiami obrazującymi działalność harcerzy można zapoznać się pod http://www.galeria.kuzniaraciborska.zhp.pl

 

– Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością prosimy o kontakt. Jeśli Państwa dziecko chce przynależeć do ZHP, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny (podając najlepiej miejsce zamieszkania, co pozwoli nam na przekazanie informacji o działającej w Państwa okolicy jednostce harcerskiej). Nasi instruktorzy udzielą Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania – zapewnia Komendant Hufca M. Majewski. Władze Hufca zapraszają również na bezpośrednie spotkanie z instruktorami, które może się odbyć po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą mailową lub telefoniczną. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe podane są poniżej:

Komendant Hufca: pwd. Marek Majewski
E-mail: [email protected]
Biuro Komendy Hufca w Kuźni Raciborskiej:
[email protected]
Tel.: 032 / 419-13-72; kom. 604-668-757
Adres hufca:
Komenda Hufca ZHP Ziemi Raciborskiej im. Alojzego Wilka w Kuźni Raciborskiej
ul. Piaskowa 28
47-420 Kuźnia Raciborska

 

/BaK/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here