Siatkówka w Rudniku

0

Hala sportowa w Rudniku gościła w lutym amatorów piłki siatkowej.

Tamtejszy UKS zaprosił do rywalizacji cztery zespoły – DFK Rudnik, samorządowcy, rodziców i nauczycieli ZSO. Już po pierwszych setach było widać, że każdy może tego dnia zostać zwycięzcą. Nauczycieli głośno dopingowali uczniowie. Natomiast największa liczbę swoich fanów miała drużyna DFK dowodzona przez pana Bernarda Weinera.

- reklama -

 

 

W pierwszym pojedynku nauczyciele pokonali DFK 2:1, a samorządowcy pokonali rodziców 2:0. Kiedy wydawało się, że głównym kandydatem do zwycięstwa są nauczyciele na ich drodze stanęli rodzice, którzy wygrali z nimi 2:1. Sytuacja robiła się coraz bardziej emocjonująca i każdy zdobyty punkt mógł okazać się bezcenny. Kapitanowie dzielnie mobilizowali swoje drużyny do jeszcze ambitniejszej walki. O sile zespołu rodziców prowadzonego przez pana Eugeniusza Kosela decydowała dobrze atakująca pani Danuta Multaniak. W ostatniej kolejce spotkań rodzice pokonali DFK 2:0, a pedagodzy prowadzeni przez Bożenę Walaszek wygrali z samorządowcami 2:0.

 

 

Tym samym trzy drużyny zdobyły jednakową ilość punktów i zgodnie z regulaminem turnieju o końcowej klasyfikacji decydowała lepsza różnica tzw. "małych punktów". Ostatecznie I miejsce przypadło drużynie samorządowców, której kapitanem  był pan Mirosław Golijasz, II miejsce zajęli rodzice, którzy wyprzedzili nauczycieli i DFK.

 

/Gmina Rudnik/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here