
Grupa czterolatków z naszego przedszkola zajęła III miejsce w konkursie ekologicznym ” Ekoludek”.
Dnia 6 marca został rozstrzygnięty konkurs na formę przestrzenną „Ekoludek”. Grupa 4-latków z naszego przedszkola otrzymała zaszczytne wśród tylu nadesłanych prac III miejsce. Na rozdaniu nagród w Przedszkolu nr 14 zostaliśmy serdecznie ugoszczeni. Otrzymaliśmy słodkie podarunki, książki oraz dyplomy.
Akcja ekologiczna w naszym przedszkolu jest wdrażana w ciągu całego roku.
- reklama -






![Raciborska biblioteka uhonorowała najbardziej aktywnych czytelników i rodziców [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/czytelnik-roku.jpg)





![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)
![Raciborski ogród deszczowy przy Przedszkolu nr 23 nagrodzony [ZDJĘCIA] ogrod deszczowy raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/10/ogrod-deszczowy-raciborz.jpg)








