Początek IV ligowych rozgrywek piłkarskich w Raciborzu

0

W piątek 21 marca, o godzinie 15.30 na Srebrnej w Raciborzu, wyjdą na murawę zawodnicy "Unii" i Beskidu Skoczów, po to żeby rozegrać mecz 17 ligowej kolejki.
 

Ciekawe jak raciborscy piłkarze wypadną na tle klasowych rywali? W meczach sparingowych piłkarze "Unii" wypadali lepiej niż ich rywale, jednak warte podkreślenia jest to, że "Beskid" Skoczów jest o klasę lepszą drużyną niż zimowi przeciwnicy i aby wygrać ten mecz zawodnicy "Unii" będą musieli wznieść się na wyżyny swoich umiejętności.

- reklama -

W dotychczas rozegranych 16 meczach ligowych "Beskid" Skoczów zgromadził 37 pkt. i zajmuje III miejsce w tabeli, a raciborska "Unia" z dorobkiem 17 pkt zajmuje XI miejsce w gronie szesnastu zespołów II grupy IV ligi śląskiej. W jesiennej rundzie w Skoczowie "Unia" przegrała 3:0, a dwie bramki dla "Beskidu" zdobył Bogdan Prusek. Ciekawe czy tym razem obrońcy raciborskiej drużyny będą w stanie zatrzymać jednego z najskuteczniejszych czwartoligowych napastników.

 

 

O tym jakie piłkarskie postępy poczynili zawodnicy "Unii" przygotowując się do sezonu i czy uda im się wywalczyć kolejne ligowe punkty przekonamy się już w piątkowe popołudnie.

 

/Piela/  

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here