Pożegnanie klas maturalnych

0

Dnia 25 kwietna 2008 roku o godzinie 11.30 w Zespole Szkół Zawodowych uroczyście pożegnano uczniów klas IV Liceum Profilowanego i Technikum Nr 3, którzy zakończyli w tym dniu naukę.„Tyle wolności, ile mądrości. I na odwrót”
Wojciech Adamiecki
Dnia 25 kwietna 2008 roku w Zespole Szkół Zawodowych uroczyście pożegnano uczniów klas IV Liceum Profilowanego i Technikum Nr 3, którzy zakończyli w tym dniu naukę.
Pani dyrektor Bożena Chudzińska-Latacz zwracając się do abiturientów, mówiła o mądrych życiowych wyborach, o nowych wyzwaniach, które jednych uskrzydlą a innym sprawią niemało kłopotów. Po przemówieniu Pani Dyrektor wręczyła wyróżniającym się uczniom świadectwa ukończenia szkoły średniej.
Po oficjalnej części uroczystości, przyszli maturzyści i zebrani na placu szkolnym uczniowie, obejrzeli program artystyczny przygotowany przez ich kolegów i koleżanki z młodszych klas.
Program ten w żartobliwy sposób podsumował lata spędzone w szkole i poza nią.
W przedstawionych scenkach przeplatanych piosenkami można się było przejrzeć jak w lustrze naszej szkolnej i telewizyjnej codzienności, była więc i Doda, i ulubiony pan z geografii, i oczywiście byli też niezastąpieni matematycy.
Lecz to nie był koniec atrakcji – uczniowie klas kończących przygotowali dla swoich wychowawców przemówienia i piosenki, w których dziękowali za udzielone rady, za wspomnienia z rozlicznych wycieczek i przede wszystkim za wiedzę im przekazaną.
Nie obyło się oczywiście bez łez wzruszenia przy pożegnaniach z Wychowawcami i innymi nauczycielami.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here