NaM: Budzimy Racibórz!

0

Obudźmy się! – to hasło wiosennej akcji happeningowej stowarzyszenia Nasze Miasto.

Obudźmy się do życia!!! Obudźmy się do aktywności!!! Obudźmy się do rozwoju!!! Obudźmy się na wiosnę!!!

- reklama -

Akcja skierowana jest do mieszkańców Raciborza i okolic, a przede wszystkim do przedstawicieli lokalnej władzy. Czas na Racibórz – brzmiało hasło wyborcze obecnego prezydenta. Członkowie i sympatycy Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO w pełni zgadzają się z powyższym zawołaniem. W istocie CZAS NA NASZE MIASTO – CZAS NA RACIBÓRZ!!! RSS Nasze Miasto zamierza przy każdej nadarzającej się okazji budzić Racibórz z uwsteczniającego letargu.

 

Symbolem akcji budzenia Raciborza ze snu będzie klasyczny stylowy budzik. Pierwszy raz nasze budziki nakręcimy 14 czerwca o godzinie 12.00 podczas tegorocznego Pływadła. Wielki kolorowy budzik przyozdobi także tratwę stowarzyszenia NaM. Zapraszamy wszystkich szczęśliwych posiadaczy zegarków w sobotę 14 czerwca nad brzeg Odry na wspólne budzenie Raciborza. Obudźmy się wreszcie !!! 

 

NaM

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here