Sukces 25. DW HSG „Czarne Pantery”

0

25. Drużyna Wielopoziomowa Harcerskiej Służby Granicznej "Czarne Pantery", działająca w Raciborzu-Ocicach zajęła I miejsce w Wielkiej Wędrownej Grze Terenowej WATRA 2008.

Organizatorem dziewiątej już imprezy, która odbyła się w dniach 13-15 czerwca w Głuchołazach była tamtejsza Komenda Hufca ZHP z Chorągwi Opolskiej.

- reklama -

 

W rajdzie uczestniczyło 12 patroli, z których dominującą liczbę stanowiły drużyny starszoharcerskie z różnych regionów Polski. Patrol "Czarnych Panter", dla których udział w imprezie był debiutem, liczył siedmioro harcerzy i dwie harcerki starsze oraz dwoje opiekunów: drużynowa pwd. Anna Tril HO oraz przyboczny pwd. Janusz Tril HR. Rywalizacja na całej trasie była niezwykle zacięta.

 

 

 

Co było decydującym czynnikiem zwycięstwa? – O sukcesie zadecydowało głównie to, że skład naszego patrolu był wielopoziomowy, co z kolei ułatwiało nam pokonanie zadań oraz przeszkód. W nagrodę otrzymaliśmy puchar oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu obozowego – skomentował zajęcie pierwszej lokaty pwd. Janusz Tril HR.

 

/oprac. BaK/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here