
Sobotnia burza przegoniła ze sceny Grupę Bez Nazwy i uniemożliwiła niedzielny występ zespołu Good Day.
12 i 13 lipca miały odbyć się koncerty Grupy Bez Nazwy i zespołu Good Day. Pierwszy z nich skończył się po 20 minutach, drugi – w ogóle się nie zaczął.
Jak mówi dyrektorka Raciborskiego Centrum Kultury – Janina Wystub, powodem odwołania koncertu Good Day był fakt, że poprzedniego dnia podczas burzy zamókł sprzęt nagłaśniający. Zespół dowiedział się że nie gra, dwie godziny przed planowanym rozpoczęciem imprezy.
Maciej Kwiatkowski – perkusista zespołu mówi, że jest im szkoda, że nie mogli zagrać w niedzielę, ale dodaje, że nic straconego, bo zagrają dla raciborzan już 18 lipca, o godz. 19:30 na rynku.
/ab/
Zobacz również: Gdzie się wybrać w weekend w Raciborzu?
Grupa Bez Nazwy nie zagrała z powodu deszczu




![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)
![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)







![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)
![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)
![Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP [ZDJĘCIA] Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-wosp-2026-raciborz.jpg)
![Ada Tril prezentuje teledysk do singla „Atacama” [WIDEO] Ada Tril](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/03/ada-tril.jpg)

