Inauguracja rozgrywek Ekstraligi piłki nożnej kobiet w Raciborzu

  0

  W środę, 20 sierpnia, o godz. 17.00 na stadionie przy ulicy Srebrnej w Raciborzu RTP "Unia" podejmować będzie drużynę ISD "Gol" Częstochowa.

  - reklama -

  Do meczu drugiej kolejki "Unia" przystąpi z pozycji ligowego lidera i miejmy nadzieję, że dopisze do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

   

  Od momentu zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Polski to pierwszy mecz raciborzanek "u siebie" należy się zatem spodziewać uroczystego wręczenia medali przez władze PZPN i pewnie również wyróżnień i gratulacji od władz samorządowych. Krótka przedmeczowa uroczystość definitywnie podsumuje ubiegły sezon w piłkarskiej Ekstralidze kobiet.

   

  Trener Remigiusz Trawiński chętnie mówi o dobrych nastrojach panujących w drużynie szczególnie po dość łatwym zwycięstwie w Koninie, a także cieszy się z pełnej dyspozycji swoich zawodniczek. W ocenie trenera w składzie "Unii" jest obecnie conajmniej 16 równorzędnych zawodniczek, wobec czego sprawa wyjściowej jedenastki na środowy mecz pozostanie otwarta praktycznie do odprawy przedmeczowej.

   

   

  Do dziewcząt, które pojawiły się na murawie w Koninie być może dołączy Kamila Darda, która wraca do pełni formy po wcześniej odniesionym urazie. Należy zatem założyć, że meczowa jedenastka jest pośród niżej wymienionych: Daria Antończyk, Dorota Wilk, Agnieszka Karcz, Paulina Rytwińska, Paulina Kawalec, Marta Stobba, Kamila Darda, Daria Kasperska, Kinga Bandych, Agata Mańczyńska, Katarzyna Krupa, Natalia Surma, Hania Konsek, Patrycja Rżany, Agnieszka Winczo, Anna Sznyrowska, Patrycja Wiśniewska.

   

  /kibic/

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here