Rodzina dziękuje za udział w pogrzebie

0

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i współczucia.

Tym, którzy uczestniczyli w obrzędach żałobnych, mszy świętej i w ostatniej drodze na miejsce wiecznego odpoczynku naszego kochanego Męża, Taty i Dziadka ŚP. Józefa Burka

- reklama -

 

Szczególne wyrazy wdzięczności pragniemy złożyć: Ks. Kazimierzowi Kopciowi, proboszczowi parafii św. Apostołów Mateusza i Macieja w Raciborzu-Brzeziu, Ks. Janowi Dubas, Ks. Tadeuszowi Szamara, Robert Wróblewski, którzy sprawowali Liturgię Pogrzebową, Rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, kolegom-nauczycielom, byłym uczniom i znajomym z kraju i zagranicy, Delegacjom z Technikum Mechanicznego w Raciborzu oraz ze szkół w Pogrzebieniu, Kornowacu i Brzeziu, Delegacji z Klubu Olimpijczyka ,,Sokół", Towarzystwa Miłośników Ziemi Raciborskiej, przedstawicielom Stowarzyszenia Twórców Kultury w Raciborzu Horyzont, Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu oraz Urzędu Gminy z Kornowaca, Członkom chóru parafialnego z Pogrzebienia i Brzezia a także dr Helenie Burek i dr Aleksandrze Gamrot za zorganizowanie muzycznej oprawy Mszy Świętej, Oraz wszystkim licznie zgromadzonym osobom towarzyszącym Zmarłemu w Ostatniej Drodze.

 

Żona i dzieci: Krzysztof i Barbara z rodzinami

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here