Przebudowa placu zabaw w Parku im. Miasta Roth ma się wkrótce skończyć

0

W tym roku mają zakończyć się prace remontowe na placu zabaw w Parku im. Miasta Roth w Raciborzu. Remont trwa już dwa lata i na ten rok przewidziane zostało jego zakończenie.

Prace, które miały zostać wykonane obejmowały, takie działania jak: rozbiórka elementów konstrukcji betonowych i obrzeży trawnikowych wraz z ich wywozem i składowaniem, usunięcie gruzu z rozebranych konstrukcji ich wywóz i składowanie, wykonanie koryt pod 1 piaskownicę i 2 bezpieczne przestrzenie dla urządzeń zabawowych oraz pod elementy kotwiące urządzenia w podłożu wraz z ich zabudową i położeniem izolacji na dnie wykonanych wykopów, dostawa drewnianych elementów palisady i wygrodzenie nimi bezpiecznych przestrzeni dla urządzeń zabawowych , dostawa i zabudowa urządzeń zabawowych ( 1 urządzenie zabawowe wielofunkcyjne, 1 huśtawka podwójna w bezpiecznych przestrzeniach, dostawa odpowiednich rodzajów piasku i wypełnienie nimi: a). bezpiecznych przestrzeni dla urządzeń zabawowych b). piaskownicy, przestawienie starych i dostawa oraz ustawienie nowych obrzeży trawnikowych,  dostawa i zabudowa w podłożu elementów kotwiących dla ławek i koszy na odpadki,  dostawa i zamocowanie ławek i koszy na odpadki,  dostawa i zabudowa elementów ogrodzenia wraz z elementami bramowymi,  wykonanie trawników i ich pielęgnacja.

- reklama -

 

 

 

 

– Projekt przekształcania placu zabaw powstał w 2006 roku i jego realizacja trwa do dziś. Powodem tak długiego czasu remontu jest po prostu rozłożenie środków budżetowych – tłumaczy Anita Tyszkiewicz – Zimałka, rzecznik prasowa UM Racibórz.

 

Zakończenie prac planuje się na 29.10.2008.

 

/ab/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here