Mecz na szczycie Ekstraligi piłki nożnej kobiet w Raciborzu

  W najbliższą sobotę 30 sierpnia na stadionie przy ulicy Srebrnej RTP "Unia" Racibórz podejmować będzie drużynę aktualnych mistrzyń Polski AZS Wrocław. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00.

  - reklama -

  W dotychczasowych pojedynkach obu zespołów bilans zdecydownie dla Wrocławia, pora zatem "odwrócić" los i zrobić jeden z ważniejszych kroków w kierunku zdobycia mistrzostwa Polski już w tym sezonie. W raciborskiej drużynie pełna mobilizacja i motywacja do zwycięstwa w meczu o umowne "sześć" punktów, ale wiadomo, że nie będzie łatwo.  

   

  Po doświadczeniach z poprzedniego meczu ligowego trener Remigiusz Trawiński prawdopodobnie rozpocznie spotkanie zestawiając drużynę w następujący sposób: w bramce Daria Antończyk, w obronie: Agnieszka Karcz, Paulina Rytwińska, Hania Konsek, w linii środkowej Paulina Kawalec, Daria Kasperska, Marta Stobba, Agata Mańczyńska, za napastniczkami zagra Agnieszka Winczo, a z przodu duet Patrycja Wiśniewska i Anna Sznyrowska. O tym czy tak będzie rzeczywiście przekonamy się już w sobotę.

   

  /Piela/

   

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here