List do redakcji: SP 13 ma dobrego gospodarza

Czas pokazać dobrego gospodarza szkoły. Jest nim z całą pewnością dyrektorka Szkoły Podstawowej Nr 13 Bogusława Małek – pisze nasz czytelnik Henryk Rozmus.

Od czasu, kiedy objęła to stanowisko, w każdym roku przeprowadzana była jakaś inwestycja, bądź remont. Wiem, bo byłem pracownikiem tej szkoły do 2004 roku. Obecnie również prowadzone są prace na terenie szkoły. Co widać z zewnatrz? Zadbane boisko, piękne, nowe, bezpieczne, obszerne schody do budynku szkoły, usytuowane bardzo pomysłowo – wejście z boiska i nowa instalacja przewietrzania sali gimnastycznej.

- reklama -

 

Dyrektorka Szkoły Podstawowej Nr 13 Bogusława Małek

 

/Henryk Rozmus/

 

W Szkole Podstawowej nr 13 trwa 3-letni remont kapitalny pod nazwą "Przebudowa Szkoły Podstawowej nr 13". Rzopoczął się w roku 2007. Prowadzi go Wydział Inwestycji i Urbanistyki Urzędu Miasta Racibórz. W minionym roku szkolnym zostały wyremontowane łazienki. W okresie wakacyjnym zostało między innymi wymienione co, osuszono budynek szkoły, zamontowano nowe szafki. Pod koniec roku – jak mówi Bogusława Małek – popołudniami będą remontowane sale. Zostaną położone nowe wykładziny, sale odmalowane. Z kolei w następne wakacje szkoła będzie kafelkowana. Trzyletni remont uwzględnia również ocieplenie budynku szkoły, nową elewację, a także budowę boiska ze sztuczną nawierzchnią, prace przy obejściu budynku.

 

/KJ/

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. Moja znajoma ma dziecko w drugiej klasie i tą klase z dnia na dzień rozwiązano czy oni myślą??? przeciez dzieci mogą mieć problemy z adapcja w śród nowych kolegów koleżanek żal dla dyrekcji SP13

  2. Do ,,anioł,, Idz obejrzyj SMS ,jej boisko ,basen ,a to szkoła sportowa, szatnie ,powąchaj zapach grzyba,obejrzyj pomieszczenia pokoju nauczycielskiego- w byłych pomieszczeniach gospodarczych ,wtedy zrozumiesz o czym piszę.
    Nie pomnę dyrektora ,z jakiejś frakcji religijnej, na kardynała mu lub biskupa ,a nie pedagoga XXIw. w nowoczesnej Europie!

  3. To nie sztuka remontować jak się dostanie 2 mln złotych. Zwłaszcza, że zajmuje sie tym Wydział Inwestycji UM. Ale dobra reklama przyda sie przed Dniem Edukacji bo można dostać nagrodę. Fajnie miec oddanych przyjaciół jak Pan Rozmus.

  4. Nie rozumiem, czemu się czepiacie Pani Dyrektor, wszystko jest na swoim miejscu – uczniowie będą mieć piękna szkołę, rodzice posyłać dzieci do zadbanego budynku. Nie ważne skąd te środki, ważne są efekty. Kto był kiedykolwiek wprzednim budynku SMS – to wie o czym mówię. Zreszta proszę pójść do SP 4 – stary budynek, a jak super wygląda w środku – zgadzam się, [b]kto dba, ten ma.[/b]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here