Basen pływacki na OSiR: projekt do marca przyszłego roku

1

Magistrat ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy kąpieliska OSiR przy ulicy Markowickiej w Raciborzu.

- reklama -

Na terenie kąpieliska Ośrodka Sportu i Rekreacji znajduje się teraz basen kąpielowy o wymiarach 50 m na 16,7 m i głębokości od 0,70 m do 1,80 m wraz ze stacją uzdatniania wody, zapleczem szatniowym, sanitariatami, boiskiem oraz domkami kampingowymi.

 

 

Nowy basen pływacki o konstrukcji żelbetowej ma być długości 50 m i szerokości 25 m ze słupkami startowymi zgodnie z zaleceniami FINA. Jego głębokość ma wynosić 1,20 m – w najpłytszym miejscu – do 1,85 m. Zakłada się również, że będzie wyposażony w aparaturę pomiarową do przeprowadzania zawodów pływackich, układ solarny do podgrzewania wody basenowej. Nie zabraknąć ma także zjeżdżalni rurowej długości ok. 100 m wraz z hamownią. 

 

Oferty o dopuszczenie do udziału w przetargu  będą przyjmowane 7 pażdziernika o godzinie 11:30 w Urzędzie Miasta Racibórz, Referat Zamówień Publicznych, ul. Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz, pok. 310.

 

/KJ/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here