W najbliższą niedzielę mecze XV kolejki w IV lidze piłki nożnej

0

2 listopada o godz. 13.30 na stadionie przy Srebrnej w Raciborzu KP "Unia" Racibórz podejmować będzie KS Concordię Knurów, która zajmuje 6 miejsce w tabeli i zgromadziła dotychczas 23 pkt, łatwo zatem nie będzie.

Tym bardziej, że drużyna z Knurowa z poprzednich sześciu meczów wygrywała pięć pokonując: Bojszowy, Czaniec, Rogów, Rybnik i Łaziska, w przedostatniej kolejce doznała porażki w meczu z liderem z Żabnicy 0:5.

- reklama -

 

Natomiast raciborska "Unia" w poprzedniej kolejce "na wyjeździe" pokonała "beniaminka" Rekord Bielsko-Biała 2:1, jednakże wcześniej doznała dwóch porażek z Łaziskami i Żabnicą, pokonała Rybnik, zremisowała z Rogowem, przegrała z Czańcem i zremisowała z Bojszowami.

 

Porównując wyniki uzyskane przez oba zespoły z tymi samymi przeciwnikami "Concordia" Knurów wypada znacznie lepiej. W niedzielę okaże się kto zgarnie punkty w ostatniej kolejce rundy jesiennej czwartoligowych rozgrywek.

 

W pozostałych meczach w grupie drugiej zagrają jeszcze:
LKS Łąka (k. Pszczyny)  –  Rekord Bielsko-Biała, GTS Bojszowy   –  Polonia Marklowice, LKS Czaniec   –  Gwarek Ornontowice, Przyszłość Rogów  –  Górnik Pszów, Rymer Rybnik   –  GKS II Jastrzębie, Skałka Żabnica   –  Grunwald Ruda Śląska, Polonia Łaziska Górne  –  Zapora Porąbka.

 

/Piela/  

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here