Spotkanie z pracownikami Pogotowia ratunkowego w Przedszkolu nr 15

0

Dzieci z naszego przedszkola miały okazję poznać pracę sanitariuszy medycznych oraz sprzęt i wyposażenie jakim posługują się ratując często ludzkie życie.Dzieci z naszego przedszkola miały okazję poznać pracę sanitariuszy medycznych oraz sprzęt i wyposażenie jakim posługują się ratując często ludzkie życie. Najstarsza grupa dzieci wysłuchała prelekcji na temat zachowania się w czasie zagrożenia życia oraz miała niecodzienną okazję do wypróbowania licznego sprzętu medycznego. Wszystkie dzieci znały numer pogotowia ratunkowego i adres zamieszkania, który trzeba podać przy wzywaniu pogotowia tylko w uzasadnionych przypadkach zagrażających życiu. E.M

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here