I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 5 dla uczniów szkół podstawowych.

Dnia 16 marca Gimnazjum Nr 5 zorganizowało I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 5 dla uczniów szkół podstawowych.W Zawodach wzięło udział 22 zawodników i zawodniczek.
Młodzi „pingpongiści” starowali w kategoriach: klasy I – III oraz klasy IV-VI z podziałem na dziewczęta i chłopców.
Turniej został zdominowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Pawłowie, którzy zajęli czołowe miejsca we wszystkich kategoriach i wywalczyli drużynowo Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 5.
Dyrektor wręczył również statuetkę najmłodszemu uczestnikowi turnieju- Anecie Grabowski ze Szkoły Podstawowej w Pawłowie.
Zawody przebiegły w miłej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play. Turniej został wpisany na stałe w kalendarz imprez sportowych organizowanych przez Gimnazjum Nr 5.