Janusz Palikot spotka się z raciborzanami

Po wizycie Jarosława Kaczyńskiego, prezesa PIS-u, przyszedł czas na odwiedziny parlamentarzysty PO w naszym mieście. 25 stycznia do Raciborza przyjedzie Janusz Palikot.

Pierwszym punktem programu wizyty Janusza Palikota w Raciborzu będzie spotkanie z mediami. Konferencja prasowa z przewodniczącym Sejmowej Komisji Przyjazne Państwo, posłem Januszem Palikotem odbędzie się o godzinie 12.00 w domu brackim Rafako przy ul. Łąkowej. Z mieszkańcami miasta polityk spotka się o godzinie 14.30 w DK "Strzecha". Organizatorem wizyty Palikota w Raciborzu są poseł Henryk Siedlaczek i przewodniczący Rady Miasta Tadeusz Wojnar.

- reklama -

 

Czytaj więcej:

Tłumy na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim

 

/p/

- reklama -

25 KOMENTARZE

 1. PO co ten paligniot tutaj??? Mało may swich oszołomów? Tylko tego ciula nam brakuje!!! Niech spieprza na swoją ścianę Wschodnią razem z całym PO gdzie ich miejsce i niech zabierze ryżego donka

 2. Chłopie – żaden z Ciebie [b]anty-palikot[/b] !!!
  Ty jesteś po prostu – wulgarny [b]cham [/b]i [b]prostak[/b]. Takie swojskie 2 w 1.
  Naucz się merytorycznej dyskusji, a nie stosuj plebejskiej erystyki.
  No i palnąłem gafę – przecież nikt poważny nie prowadzi z Tobą sporu.
  Ciekawe coś z tego zrozumiał pisiorku ? B-)

 3. WyksztaLciuch, mam propozycje – powiedz to na spotkaniu J. Palikotowi „Naucz się merytorycznej dyskusji, a nie stosuj plebejskiej erystyki.” choc zapewne i tak nie zrozumie.
  Osobiście uważam, że pan J. Palikot dostarczył nam wielu argumentów, bym mógł stwierdzic, że jest CHAMEM przynajmniej jako polityk (bo osobiście go nie znam). Taki człowiek nie powinien piastowac funkcji posła na sejm R.P. ponieważ przynosi wstyd tej zaszczytnej instytucji.
  Dziwie się włodarzom miasta i posłowi Siedlaczkowi, że zaprosili tak kontrowersyjną (jeśli nie śmieszną) postac.

 4. Halo Max.
  Mi też nie przypadają do gustu heppeningi pana posła Palikota.
  Inną sprawą jest, że pomimo swojej chamskiej retoryki facet demaskuje absurdy i odsłania nagość króla, a to, że król jest nagi to widać i trzeba być jak dziecko by móc to zauważyć.
  Szanuję go jednak za to, że nie oszczędza w swoim demaskatorskim zapale swoich partyjnych kolegów.
  Poza tym. Gość jest naprawdę inteligentny. On udaje tylko błazna. Myślę, że to jego sposób na przetrwanie – błaznów raczej nie ścinano.
  Chciałbym być na tym spotkaniu, ale niestety będę wtedy pracował.
  Pozdrawiam Cię Max.

 5. poco taki oszolom przyjezdza do naszego miasta przeciesz to beszczelna szuja kretacz i8 oszust i taki czlowiek jest poslem nie zycze sobie jego wizyty jak mozna rozmawiac z takim klamca i beszczelnym wysmiewaca wszystkiego co nie jest PO hanba!!!!

 6. Informacja dla tych, którzy nie pojęli…
  pisząc: [b]”facet demaskuje absurdy i odsłania nagość króla”[/b], nie miałem na myśli żadnego konkretnego polityka i żadnej opcji politycznej !
  Użyłem przenośni w odniesieniu do absurdów i zakłamania klasy politycznej w naszym kraju w ogólności.

 7. [b]Wyksztalciuch daj sobie spokój . Wiekszosc i tak nie zrozumie . Wiem jedno obojetnie kogo sie wybierze to po czasie oni sa wszyscy jednakowi . Napaleni na wladze , chorzy bez niej . Jak swinie przed korytem . Nachapac ile sie da .[color=#ff0000]Ich mozna i wszystkich wsadzic do jednego wora wziasc sztachete i walic ile wlezie . Zawsze trafisz wlasciwego . !!!!!!![/color]
  [/b]

 8. Pani Mario.
  Klasę człowieka poznaje się po tym jak reaguje na to czego nie pojmuje.
  Pan Palikot jest osobą kontrowersyjną – to fakt, ale to co Pani raczyła napisać to, poza wulgarną formą, przejaw zaściankowości i postawa typowa dla ciemnogrodu.
  Pozdrawiam serdecznie.

 9. przepraszam wszystkich sympatyków Posła Palikota,ale nieraz ma złe dni i szurnięty piszę głupstwa.Jestem po podstawówce i dlatego mam zaćmienia i kompleksy dla innych lepiej wykształconych.O ja głupi i takie obraźliwe rzeczy piszę na wielce szanownych sympatyków P.Palikota.NIech żyje poseł Palikot i serdecznie witamy w Raciborzu.!

 10. bezczelny podszywaczu pod moim nickiem . To nie mój tekst !!!!!!!!! Jetes juz szczytem szczytów; Himalaje ,ze tak powiem . Jestes na tyle glupi , ze nie pokapowales mojej pisowni bez polskiej interpunkcji . Cienias

 11. Drogi pseudo Judaszu.
  I ja ukończyłem tę szacowną uczelnię jakieś trzydzieści lat temu. Witam więc współabsolwenta.
  Mądrość człowieka to nie ukończona uczelnia i jej dyplom. To tylko „papier”.
  Mądrość to zdrowy stosunek do otaczającej rzerczywistości – bez zaściankowości, pesymizmu i ciągłego utyskiwania, ale i też – bez hipokryzji.
  Rozumiem, że Pański post to szczyt sarkazmu, na jaki Pana stać. No cóż ? To nie szczyt, to kopczyk usypany przez chłopczyka w krótkich spodenkach…
  bacz Pan aby Ci go ktoś nie obsikał.

 12. Polaryzacja zwolenników tego czy owego, zawsze powoduje, że taki Palikot ma co robić. Nie ma co ukrywać na tym portalu np.” judasz” jest wprawdzie tylko parodią Palikota, ale to samo robi? Do tego drugiego bardziej by pasował „opluwacz” zważywszy, że ten nie jest posłem.

 13. >>Tak jak myslalem zawsze sie odezwie jakis cienias który nie zrozumie aluzji . No i prosze juz jeden sie znalazl<>Jestes na tyle glupi , ze nie pokapowales mojej pisowni bez polskiej interpunkcji .<< Akurat polską interpunkcję stosujesz. Zresztą nie taka ona do końca polska, bo i przecinki, kropki, widziałem też gdzie indziej... Co mnie zaskoczyło, zdarzył ci się nawet średnik, choć to pewnie skutek niedociśniętego shifta... z tą nieszczęsną "polską interpunkcją" zapewne chodziło ci o przemędrcze o polskie znaki diakrytyczne, ale też cię zmartwię tytanie intelektu i miszczu ciętej riposty. Też ci się zdarzają. Zresztą, po jaką cholerę się produkuję?! Konwersacja z takim wirtuozem retoryki i aluzji to jak opieprzanie psiej kupy na chodniku za to, że się w nią weszło... Kupa i tak będzie czynić kolejne aluzje...

 14. Czyżby Poseł Sioedlaczek założył kabaret z Palikotem a premiera nowego programu pt.”Uświadamiać prowincję” odbyłóa się właśnie w Raciborzu.

  Po co ten szyderca i błazen przyjeżdża do nas? Heniek – stracisz na swoim autorytecie. Ludzie to zapamiętają.
  Dla społeczeństwa obecna polityka rządu Waszego to tragedia dla Polski a nie zab awa kabaretowa..

 15. Rozumiem, że wszyscy zaciekli dyskutanci znają meritum albo bardzo chcą poznać meritum wizyty Palikota. Wystarczy więc przyjść do RDK i zadać pytanie. W czym problem? Chyba nie sądzicie, że obraz człowieka w mediach oddaje idealnie istotę sprawy. Tego chyba się już nauczyliśmy. Mnie akurat Palikot nie interesuje, tak jak i cała Platforma, więc się nie wypowiadam i na spotkanie przyjść nie zamierzam.

 16. Tu chciałbym być lokalnym patriotą, ale „Nasz” Sidlaczek i ten Palikot to obraza dla nas wszystkich. Nie mam nic do jakiegoś Palikota, ale na miłość boską, to są posłowie PO, którzy rządzą w Polsce? Siedlaczka troche poznaliśmy sami, Palikot jak się postara też będzie po ludzku gadał i jak to wszystko ocenić? Dla mnie, Oni obydwaj są siebie godni ! ! !

 17. ~do judasza (Wczoraj 21:30 Nadepnalem ci na ten twój Pisiorski ogon ???? Skowyczysz i lametujesz jak Szarik . W moim PWN -skim slowniku pisze Aluzja ( lac . allussio- przygrywka ) napomknienie , wzmianka majaca wywolac okreslone skojarzenia , poruszenie jakiejs sprawy za pomoca przenosni , nie wprost , przytyk , prznosnia , danie do zrozumienia . To tyle miszczu od psich kupek . Zamiast wetowac Wikipedie wez w w lapy Slownik wyrazów obcych to troche sie podksztalcisz . Jak widze nie masz na tyle mumu by sie podpisac wlasnym nickiem . Idz ty lepiej dokarmiac szpekiem twoje sikorki bo mróz uderza w czólko . Na to najlepiej zalozyc ruska uszanke i paluch na nos to i smarki nie poleca . heheheheheheh.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here