Beskidzka muzyka z domieszką rocka na „Końcu Świata”

0

Po raz kolejny do Raciborza prosto z polskich gór zawitał zespół Folkoperacja. Koncert zespołu odbył się w piątkowy wieczór, 22 stycznia na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata". Zobacz fotorelację.

Muzycy Folkoperacji mieszkają w różnych górskich miejscowościach: w Wiśle, Istebnej, Jaworzynce oraz w czeskim Gródku. Jednak w piątkowy wieczór Bogdan Bartnicki, Piotr Kohut, Wojtek Zubrzycki oraz Martin Wałach pojawili się razem w Raciborzu po to, aby wystąpić w pubie Koniec Świata. Od początku koncertu ze sceny płynęła niesamowita energia. Połączenie brzmienia funku i rocka z góralską muzyką okazało się "strzałem w dziesiątkę" i zostało ciepło przyjęte przez raciborską publiczność.

- reklama -

 

 

 

Niestety na koncert przyszło niewiele ludzi. Jednak Ci, którzy zjawili się na "Końcu Świata" w piątkowy wieczór z pewnością nie żałują. Muzyka Folkoperacji wzrusza i porywa. Folk z domieszką rocka w wykonaniu tego zespołu na długo pozostaje w pamięci, a kolejne koncerty Folkoperacji mogą okazać się wielką niespodzianką nawet dla tych, którzy myślą, że zespół znają "na wylot".

 

 

 

W Raciborzu Folkoperacja wystąpiła już kilka razy. Jak widać grupa upodobała sobie nasze miasto. Kolejny koncert grupy odbędzie się 13 lutego. Muzycy wystąpią podczas Koncertu Walentynkowego w DK Chwałowice w Rybniku.

 

Czytaj również:

Folkowy show górali

Folkoperacja w Strzesze

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here