Wojnar i Nowacka odwiedzą Bratanków

Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Wojnar i wiceprezydent Ludmiła Nowacka udadzą się do Budapesztu, gdzie wezmą udział w obchodach Dni Przyjaźni Węgierskiej

W dniach 23-24 marca delegacja z Raciborza w składzie Tadeusz Wojnar Przewodniczący Rady Miasta oraz Ludmiła Nowacka Zastępca Prezydenta Raciborza wezmą udział w obchodach Dni Przyjaźni Węgierskiej. Do udziału w obchodach przedstawicieli samorządu zaprosił Leonard Weinek Burmistrz Zuglo. W programie wizyty: posiedzenie plenarne zaprzyjaźnionych miast, uroczysta polsko-węgierska msza św., składanie kwiatów pod tablicą pamiątkową w Parku Męczenników Katyńskich w Budapeszcie, Otwarcie wystawy pt. "POLAK-WĘGIER DWA BRATANKI", ogłoszenie wyników konkursu prac rysunkowych, pokaz polskich dziecięcych filmów rysunkowych, otwarcie wystawy polskich artystów plastyków żyjących na Węgrzech oraz konferencja historyczna: Elżbieta z dynastii Piastów i jej epoka.

- reklama -

 

/ps/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Hipokryta będzie składał kwiaty pod pomnikiem Ofiar Katynia ,ale jaja.Wojnar nawet Wegrów nie szanuje-ma tupet.Ojciec mordercy,mający udział moralny w zamordowaniu człowieka biędzie brał udział w mszy na cmentarzu to wstyd i hańba dla Raciborza.

  2. Za czyje pieniądze pojadą i po co ? Czy miastu są potrzebne takie sporadyczne spotkania władz. Co z tego ma społeczęństwo. Niech Pan Wojnar udowodni , że działa tu dla dobra miasta. Wycieczki należy organizować za swopje pieniądze. Ciekawe czy radni zaprotestują i zażądają wyjaśnienia na sesji ?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here