Wywołaj 100 zdjęć całkowicie za darmo! – rozstrzygnięty

Jeżeli na Twoim komputerze, bądź aparacie fotograficznym zalegają setki zdjęć powinieneś w końcu je wywołać. Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl oraz studia fotograficznego Foto Kamiński, wygraj i wywołaj 100 zdjęć za darmo.

Chcesz wygrać możliwość wywołania 100 zdjęć o wymiarach 10×15 w Studio Foto Kamiński całkowicie za darmo? Wytęż wzrok i znajdź trzy różnice między pierwszym, a drugim zdjęciem, a następnie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

- reklama -

 

 

 

Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać na adres mailowy [email protected], a w tytule wiadomości wpisać "Konkurs foto Kamiński – różnice", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 19 kwietnia. Rozwiązanie konkursu 20 kwietnia na portalu www.raciborz.com.pl.

 

 
 
Foto Kamiński, ul. Opawska 70, Racibórz, tel. 415 54 07
Cyfrafoto, ul. Długa 6, Racibórz, tel. 418 17 18
Fotografia, ul. Ocicka 7, Racibórz, tel. 415 06 60

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca:

Janusz Dziuba

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here