Apel o pomoc: Wiktoria nadal potrzebuje Państwa pomocy

Jakiś czas temu pisaliśmy o trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się 9-letnia Wiktoria z Raciborza. Wówczas na pomoc dziewczynce ruszyła szkoła, do której uczęszcza i setki innych osób. Każdy, kto poznał historię dziewczynki chciał jej pomóc. 

Wiktoria Józefiak to dziesięciolatka z Raciborza, u której w styczniu tego roku zdiagnozowano guza oczodołu prawego. Jedyną szansą dla Wiktorii było drogie i jak najszybsze leczenie, na które niestety nie stać jej rodziców. Wówczas z pomocą ruszyła Szkoła Podstawowa nr 18 w Raciborzu, do której dziewczynka uczęszcza i inne placówki oświatowe, w tym Gimnazjum nr 5.

- reklama -

 

Dla Wiktorii zorganizowano również wieczorek poetycko – muzyczny, z którego
cały dochód przekazany został rodzinie dziewczynki.  Zobacz zdjęcia.

 

Aktualnie dziewczynka znajduje się pod opieką Fundacji "Iskierka". Wiktoria została zakwalifikowana do leczenia chemioterapią, które odbywa się w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Jest bardzo radosną i wesołą dziewczynką. Uwielbia wykonywać różne prace plastyczne. Kocha taniec. Zanim zachorowała uczęszczała w szkole na kółko taneczne. Miała nadzieje, że dołączy do SKZR "Źródło" gdzie uczęszcza jej młodsza siostra. Z powodu choroby jest to niemożliwe. Uwielbia zwierzątka, a w szczególności psy. Bardzo podobają się jej "yorki". Marzy o powrocie do domu gdzie są jej trzy młodsze siostry i do klasy gdzie czekają jej koledzy i koleżanki oraz pani wychowawczyni.

 

Wiktoria jest bardzo radosną i wesołą dziewczynką.  Kocha taniec.

 
Koszty leczenia chorób onkologicznych u dzieci są bardzo wysokie i często przekraczają możliwości finansowe rodziców. Dlatego bardzo jest potrzebna Państwa pomoc. Jeżeli chcą Państwo wspomóc zbiórkę pieniędzy na rzecz 9-letniej Wiktorii poniżej podajemy numer konta.

Fundacja "ISKIERKA" na rzecz dzieci z chorobą nowotworową
Warszawa 00-838, Prosta 51
ING Bank Śląski nr konta: 30 1050 1588 1000 0023 0342 1412
na hasło: dla Wiktorii Józefiak

Czytaj również:

Gdy dziecko zachoruje na raka – apel o pomoc dla Wiktorii
Śpiewali piosenki i recytowali wiersze dla chorej Wiktorii

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here