X Eko-Wystawa: Ciepło Przyjazne Środowisku ruszyła

1

Już od wczesnych godzin zaczęli schodzić się zwiedzający. Nie zawiedli też wystawcy, których w tym roku jest blisko 160 i około 200 stoisk. Zobacz zdjęcia z otwarciaZdjęcia wystawców, Zobacz program EKO-Wystawy

Wielu jest takich wystawców, którzy uczestniczą w targach po raz kolejny i, jak powiadają, zwiedzający także nie zawodzą. 

- reklama -

 

 

 

wój Gminy Pietrowice Wielkie – Anrzej Wawrzynek

 

Oficjalnego otwarcia jubileuszowej Eko-Wystawy dokonali: wójt Pietrowic W. Andrzej Wawrzynek, przewodniczący rady gminy Henryk Wawrzynek, starosta raciborski Adam Hajduk, poseł RP Henryk Siedlaczek, prezes WFOŚiGW w Katowicach Gabriela Lenartowicz oraz Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska.

 

 

 

 

Jeszcze przed oficjalnym otwarciem Wystawy w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie z organizatorami targów, wystąpienia VIP-ów oraz konferencja prasowa, a później konferencja na temat europejskiego modelu gospodarki odpadami, wymagania UE i spodziewane zmiany w polskim prawodawstwie zarządzania gospodarką odpadami. Natomiast druga część konferencji poświęcona była najnowszym technologiom utylizacji i likwidacji odpadów oraz możliwościom finansowania zadań z zakresu gospodarki odpadami.

Zobacz zdjęcia z otwarcia imprezy

 

Zdjęcia stoiska wystawców

 

Zobacz program EKO-Wystawy

/w/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Trzeba przyznać, że Pietrowice zyskują coraz większy rozgłos dzięki tym targom. W tym roku pobudowali wielkie hale wystawiennicze – teraz impreza przypomina targi z prawdziwego zdarzenia. Szkodą, że Raciborz nie ma nic oprócz sierpniowego memioriału co byłoby znane w szerszym regionie. Impreza w ąsiedniej gminie godna uwagi, zrobiona z dużą oprawą – nie dziwi, że zdobywa zainteresowanie coraz wiekszej liczy wystawców.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here