Dzień Otwarty w „Osiemnastce”

Szkoła Podstawowa nr 18 jest otwarta dla rodziców i we wtorek 23 marca 2010r. zorganizowała dla wszystkich chętnych Dzień Otwartych Drzwi. Tego dnia oferta zajęć otwartych była bardzo różnorodna. Dla gości przygotowano przedstawienie, na które trzecioklasiści pod opieką B. Wenerskiej przygotowali teatrzyk ” Witaj wiosno” , a czwarta klasa i pani B. Wróbel przedstawili opowieść o kolczastym Jędrku na temat tolerancji i miłości. Nie mogło zabraknąć naszych talentów muzycznych przygotowanych przez T. Hetmana: Joanny Chlebus, Ewy Pytlik, Zosi Kunysz i Mirela Kulik.

Zaprezentowano również wiele lekcji otwartych. Lekcja j. angielskiego odbyła się w pracowni językowej, gdzie pani H. Syjud zaangażowała rodziców do nauki języka z użyciem słuchawek . Kolejna lekcja tego języka przygotowana przez M. Podhajską na temat Dnia Św. Patryka odbyła się z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego. Z kolei j. niemiecki prowadzony przez germanistów M. Jarmułę i K. Burger odbył się w klasach pierwszej i czwartej. Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej M. Płonka, K. Ostrowicz, I. Żydek i I. Kuźnik oraz pracownicy świetlicy zachęcali rodziców do udziału w warsztatach plastycznych. Goście mogli także obejrzeć zajęcia z gimnastyki korekcyjnej przygotowane przez M. Kosmalę. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy ułatwiające zapamiętywanie przygotowane przez I. Jaskot w klasie IIC.

- reklama -

Dzień Otwarty jak zwykle przyniósł nowe doświadczenia i przeżycia oraz motywację do dalszej pracy dydaktycznej dla wszystkich pracowników

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here