Szkolenie dla rolników w raciborskim starostwie

Starostwo Powiatowe i ARiMR organizują dla rolników z powiatu raciborskiego szkolenie poświęcone tworzeniu i rozwojowi mikroprzedsiębiorstw.

Starostwo Powiatowe w Raciborzu wraz z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na kolejne szkolenie przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych rolników Powiatu Raciborskiego. Tematem wiodącym szkolenia będzie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw", który został objęty Programem  Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Warunki, tryb udzielania pomocy oraz zasady wypełniania wniosków zostaną omówione przez specjalistów z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Śląskiego Oddziału Regionalnego w Częstochowie. Na szkoleniu zostanie także poruszona kwestia możliwości skorzystania przez rolników poszkodowanych w wyniku klęsk żywiołowych z preferencyjnie oprocentowanych kredytów na wznowienie produkcji w swoich gospodarstwach.

- reklama -

Spotkanie zaplanowano na dzień 18 czerwca 2010 r. o godz. 11.00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Raciborzu, przy Placu Okrzei 4 a. Przewidywany czas szkolenia – ok. 2 godz.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem rolników serdecznie zapraszamy!

 

SP

fot. internet

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here