Wygraj koszulki z limitowanej serii „Yups!” – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie salonu odzieżowego "Yups!" oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj jedną z trzech koszulek z limitowanej serii "Yups!".

- reklama -

KONKURS: Aby wygrać jedną z koszulek, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jaka polska gwiazda muzyki pop jest twarzą marki Yups!:
a) Edyta Górniak
b) Natalia Lesz
c) Reni Jusis

 

 

 

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected], wpisując w tytule wiadomości "Yups", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz podać numer telefonu. Odpowiedzi można przysyłać do 27 sierpnia. Rozwiązanie konkursu nastąpi 29 sierpnia w Galerii Młyńskiej w Raciborzu.

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here