Good Day zagrał na 18. Memoriale

0

Raciborska publiczność nie mniej niż Szymona Wydry z Carpe Diem, oczekiwała muzyków zespołu Good Day. Grupa dała ponad 1,5 godziny koncertu, co w pełni usatysfakcjonowało fanki i fanów zespołu. Zobacz zdjęcia z 2. dnia memoriału.

Zespół Good Day pochodzi w Raciborza, a w jego skład wchodzi: Tomasz Orliński, Marcin Paurowski, Marek Blokesz, Daniel Siniakiewicz i Maciej Kwiatkowski.

- reklama -

 

 Wywiad z Tomkiem Orlińskim, wokalistą zespołu Good Day:

 

 

 

 

 

 

Do dotychczasowych sukcesów zespołu można zaliczyć udział w Finale Mayday Rock Festival 2008 w Głogowie, II miejsce na Festiwalu Syców Rock Festival oraz udział w imprezie Góra Rocka.

 

 
 
 
 
Niewiele się u nas zmieniło. Skład jest ten sam, ale nagraliśmy płytkę demo, na której znajduje się pięć naszych utworów, m.in.: Wyluzuj, Ironia– to chyba są te takie nowsze numery, których publiczność nie miała okazji za dużo posłuchać – mówił wokalista, Tomasz Orliński.
 
Zupełną premierą memoriałowego koncertu zespołu Good Day, był utwór Ocean złamanych serc, który został napisany niemalże w przeddzień memoriału. Grupa planuje wydać tę piosenkę jako singiel promujący muzyków. – Chyba najlepszym sposobem na promocję jest wydanie jednego singla, jednej piosenki, która będzie się z nami kojarzyć. Tak mamy zamiar zrobić – mówią.
 

 

 

/ab/

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here