„Sukces Zawodowy Młodzieży Sukcesem Europy”

W Zespole Szkół Zawodowych w raciborzu rozpoczęto działania projektu „Sukces Zawodowy Młodzieży Sukcesem Europy” W Zespole Szkół Zawodowych w Raciborzu rozpoczęto działania związane z projektem „Sukces Zawodowy Młodzieży Sukcesem Europy”. ZSZ jest jedną z czterech szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Raciborskim prowadzących kształcenie zawodowe.W ramach projektu uczniowie bedą mogli uczestniczyć w zajęciach, które lepiej przygotują ich do zdania matury /i/lub znalezienia po ukonczeniu szkoły lepszej pracy.
Szkoła zaoferuje swoim uczniom bezpłatne zajecia z:matematyki, biologii,j.ang. i j.niem. gastronomicznego, zastosowania komputerów w chemii, j.ang. chemicznego, chemii, przedsiębiorczości i techniki biurowej, doradztwa zawodowego
, dodatkowo przewidywane jest zoorganiozowanie wycieczek do ośrodków akademickich czy zakladów pracy. Ciekawym punktem w projekccie jest organizacja praktyk w laboratoriach Szpitala Rejonowego oraz RCKiK w Raciborzu.
Właśnie dzięki takim działaniom szkoła chce pomóc swoim uczniom w lepszym starcie na trudnym rynku pracy, załozeniu własnej działalności gospodarczej czy podjecia decyzji o dalszym kształceniu na studiach.
Projekt jest finansowany z środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here