Wspaniały pomysł na jesienną nudę

Jesień to specyficzny czas w roku. Robi się coraz zimniej, coraz częściej padają deszcze. Zadajemy sobie wtedy pytanie co zrobić ze swoim wolnym czasem? Gdzie zabrać dzieci, kiedy wyjście na spacer czy plac zabaw okazuje się niemożliwe? 

Gminny Ośrodek Turystyki, Sportu i Rekreacji "Nautica" w Gorzycach to idealne miejsce na popołudniową, rodzinną wycieczkę. Obiekt jest nowoczesny, przystosowany dla dzieci, osób starszych oraz dla osób niepełnosprawnych. Główną atrakcją jest oczywiście hala basenowa, w której znajdują się basen pływacki, tunel wodny z hydromasażami, jaccuzi, grota solna oraz cieszące się największym zainteresowaniem najmłodszych gości ośrodka basen rekreacyjny oraz zjeżdżalnia o długości 63 metrów.

- reklama -

 

 

 
 
 

 

 

Można tam spędzić kilka godzin, zapomnieć o nieprzyjemnej aurze, która panuje na zewnątrz i co najważniejsze nie nudząc się. Dużym zainteresowaniem cieszy się również grota solna. Panuje w niej specyficzny mikroklimat, dzięki blokom solnym z kopalni soli w Kłodawie. Dzięki ujemnej jonizacji i mikroelementom, pobyt w grocie korzystnie wpływa na ludzki organizm, a w szczególności na górne drogi oddechowe. Zabawa, zdrowie… Czego chcieć więcej? Ośrodek posiada również kawiarnię, gdzie po kilku godzinach spędzonych w wodzie można napić się gorącego napoju i wymienić się wrażeniami. Można tam również skorzystać z salonu odnowy biologicznej, gabinetu stylizacji paznokci czy fryzjera. Wszystko dla swojego ciała i poprawy samopoczucia znajdziesz w tym jednym miejscu, w Ośrodku Turystyki, Sportu i Rekreacji "Nautica" w Gorzycach.

 

 

 

 

 

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji "Nautica", Gorzyce, ul. Bogumińska 31, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 07.00 do 22.00, natomiast w soboty, niedziele i święta w godz. 0d 09.00 do 22.00.

"Nautica" zaprasza też na swoją stronę internetową www.nautica-gorzyce.pl

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here