Objazdy i utrudnienia w ruchu 1 listopada

Pierwszego listopada musimy się liczyć z tym, że droga na cmentarze nie będzie taka prosta. Korki czy kłopoty z zaparkowaniem auta to odwieczny problem kierowców. Jak co roku musimy również liczyć się ze zmianami w organizacji ruchu na ulicach przy raciborskich cmentarzach.

W okolicy cmentarzy w Raciborzu wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu. Przy największym raciborskim cmentarzu na ul. Ocickiej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Na cmentarz będzie można dojechać od strony miasta, jednak z powrotem trzeba będzie pojechać objazdem przez Ocice. Również osoby korzystające z komunikacji miejskiej muszą się z tym liczyć. Odjazdy autobusów linii Nr 3 z przystanku Ocicka Cmentarz w kierunku Dworca odbywać się będą objazdem przez dzielnicę Ocice, natomiast odjazdy autobusów linii Nr 1 w kierunku Dworca zostają przeniesione na przystanek Ocicka – Pszczyńska.

- reklama -

1 listopada autobusy komunikacji miejskiej kursować będą tak jak w dni świąteczne, natomiast we wtorek, 2 listopada wszystkie autobusy kursują jak w dni robocze. Dodatkowo w poniedziałek Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o. o. w Raciborzu uruchamia kursy na liniach 3 oraz A. Rozkłady jazdy na liniach 3 i A podamy wkrótce.

 

fot. Agencja Gazeta
/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here