Fatalna seria trwa, Krzanowice znów bez zwycięstwa

Dobre spotkanie rozegrały siatkarki GS UKS Krzanowice na wyjeździe z drużyną MCKiS Jaworzno. Obie drużyny plasują się w dolnej części tabeli więc zapowiadało się emocjonujące widowisko. Niestety, krzanowiczankom zabrakło trochę szczęścia i ostatecznie po tie-breaku uległy gospodyniom.

- reklama -

Set pierwszy był bardzo zacięty, żadna z drużyn nie mogła odskoczyć na więcej niż 2-3 punkty, jednak w końcówce krzanowiczanki zachowały więcej spokoju i wygrały do 22.

 

Partia druga to całkowita dominacja gospodyń, które agresywną zagrywką i skuteczną kontrą zdemolowały dziewczęta z Krzanowic. Trzecia odsłona zaczęła się od walki punkt za punkt, niestety dla gości, tylko do połowy seta, a potem na boisku rządzą gospodynie, które wygrały do 18.

 

W czwartym secie krzanowiczanki przy ogłuszającym dopingu swoich wiernych fanów wzniosły się na wyżyny swoich umiejętności i wygrały do 18. W tie-breaku dziewczęta z Krzanowic ciągle goniły wynik dochodząc do stanu 12 : 13 , niestety mając piłkę na remis pomyliły się w ataku, zaś kolejną akcję gospodynie zakończyły kontratakiem i wygrały cały mecz 3:2.

 

    MCKiS Jaworzno   –   GS UKS Krzanowice     3 : 2 (-22,13,18,-18,12)

Skład: Julia Siedlok (2 pkt.), Barbara Otlik (17), Magdalena Bahryj (12), Agnieszka Breitschedel (5), Aleksandra Baron (9), Weronika Sławik (7), Karolina Daniszewska – libero oraz Klaudia Nagler (10), Magdalena Sławik, Justyna Hońca, Magdalena Śmieja.
 

źródło: gs.uks.krzanowice

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here