Wygraj film „Miłosna układanka” – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie Video World oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj film Toma Vaughana pt. "Miłosna układanka" lub kupony rabatowe do wypożyczalni Video World.

Nowości VideoWorld Racibórz:

- reklama -

Święty Interes, Polska, komedia, 86 min
Jonah Hex , USA, western, thriller, 81 min
Zejście 2 , Wielka Brytania, horror, 94 min

Zapowiedzi VideoWorld Racibórz:

Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz, Polska, komedia, 80 min
Tak to się teraz robi, USA, komedia romantyczna, 102 min
Jak ukraść księżyc, USA, komedia, familijny, 95 min

 

 

Rok 1985. Brian, chłopak ze zwykłej robotniczej rodziny z Essex rozpoczyna swój pierwszy rok nauki na Uniwersytecie w Bristol. Nie bardzo wierzy w swój urok osobisty, ale za to stawia na maksymalne pogłębianie wiedzy. Zamiast więc udzielać się towarzysko przygotowuje się do startu w jednym z najsłynniejszych brytyjskich teleturniejów. Jednak całkowite oddanie się nauce utrudnia pojawienie się w okolicy dwóch jakże różnych koleżanek z uczelni ? seksownej blondynki Alice i rozważnej ciemnowłosej Rebeki.

KONKURS:

Aby wygrać film "Miłosna układanka" lub kupony rabatowe upoważniające do wypożyczenia 1 filmu w kat. A-D z 99% rabatem oraz kupon rabatowy upoważniający do wypożyczenia 1 filmu w kat. Silver z rabatem 50% wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu, który już niedługo znajdzie się w wypożyczalni Video World, pt. "Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz"?

a) Andrzej Wajda
b) Krzysztof Kieślowski
c) Adam Dobrzycki

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Video World – ukladanka", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 10 stycznia. Rozwiązanie konkursu 11 stycznia na portalu www.raciborz.com.pl.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB oraz w siedzibie redakcji portalu raciborz.com.pl na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

Zwycięzcy: film – Sebastian Dapa, kupony rabatowe – Grzegorz Kołacz

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here