Zapendowska po raz kolejny będzie uczyć śpiewu raciborzan

W Młodzieżowym Domu Kultury trwają zapisy na zimowe warsztaty wokalne. Podobnie, jak w latach ubiegłych warsztaty poprowadzą Elżbieta Zapendowska i Andrzej Głowacki.

Warsztaty zimowe są organizowane w Młodzieżowym Domu Kultury już po raz 12. W poprzednich latach cieszyły się bardzo dużą popularnością. Nadrzędnym celem spotkania jest praca nad doskonaleniem warsztatu wokalnego, ćwiczenia z intonacji i emisji głosu. Uczestnicy pod okiem ekspertów nauczą się właściwie interpretować utwory znane z krajowej sceny muzycznej.

- reklama -

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku 15 – 25 lat. Odbywać się będą w terminie 20 – 23 stycznia 2011 r. w siedzibie placówki. Przesłuchania eliminacyjne (bezpłatne) odbędą się w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu przy ulicy Stalmacha 12 w dniu 11 stycznia 2011 r. w godzinach 16:00 – 18:00. Koszt udziału w warsztatach wynosi 350 zł od osoby (ewentualne noclegi oraz wyżywienie uczestnik pokrywa we własnym zakresie).

Wszyscy chętni muszą wypełnić kartę zgłoszeniową (zamieszczoną na stronie www.mdk-raciborz.pl) i dostarczyć ją do dnia 10 stycznia 2011 r. pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną – [email protected], faksem – 32 415 23 28 lub osobiście do sekretariatu placówki.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here