Apel Klubu Kibica: przyjdź i dopinguj siatkarzy AZS Rafako

2

Różnie się wiedzie w tym sezonie siatkarzom RAFAKO: raz przegrają, raz wygrają, głównie jednak przegrywają. Do końca sezonu czeka ich walka o utrzymanie. Kibice wymyślili sposób by pomóc swoim ulubieńcom – apelują o zapełnienie trybun na najbliższym meczu z TS Volley Rybnik

Klub Kibica wystosował pismo o następującej treści, skierowane nie tylko do miłośników siatkówki:

- reklama -

Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki na mecz AZS Rafako Racibórz- TS Volley Rybnik! Mecz odbędzie się w hali Rafako 5 lutego 2011.

 

Dlaczego ten mecz jest wyjątkowy? Otóż nasi siatkarze w tym sezonie borykali się z różnymi problemami. Kontuzje, trochę pecha, ale również niekiedy po prostu słaba gra sprawiła że musimy walczyć o utrzymanie. Dlatego tak niezmiernie potrzebny jest gorący doping i atmosfera w sobotę na hali Rafako. Wygrana z Rybnikiem daje nam praktycznie spokój, w przeciwnym razie czekają nas ciężkie mecze z Wałbrzychem i Opolem na wyjeździe.

 

Przyjdźcie nie tylko Wy, ale również wasze rodziny, koledzy i koleżanki. Naprawdę wysoka frekwencja pomaga naszym siatkarzom. A jeśli 1/3 osób które przyjdą na mecz zacznie klaskać razem z nami to już w ogóle będzie pięknie.

 

Oczywiście Klub Kibica zaprasza również wszystkich chętnych do swojego "młyna", gdzie będziemy głośno dopingować naszych siatkarzy. Każde ręce do klaskania i gardło do śpiewania się przyda. Pomóżmy naszym!
Przybądźmy licznie na halę.

Wstęp wolny.

Pozdrawiamy
Klub Kibica Rafako Racibórz

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. raw

    A o której ten mecz bo nienapisali

  2. Kuki

    Mecz o 17:00. Wstęp wolny;]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here