Lepczyński zastępcą Mandrysza

12

Andrzej Lepczyński objął wakujące stanowisko wiceprzewodniczącego miejskiej komisji budżetu. -Jest dyrektorem ekonomicznym – krótko uzasadnił kandydaturę Franciszek Mandrysz, który sam zaproponował Lepczyńskiego na swojego zastępcę.

Kandydatura Andrzeja Lepczyńskiego była jedyną zgłoszoną. Aby formalnościom stało się zadość, Mandrysz przed głosowaniem zapytał jeszcze, czy są inne propozycje, pytanie kierując pod adresem radnych opozycji. Ci przyjęli jego słowa jakby z niedowierzaniem i tylko zdumieni popatrzyli po sobie. – Nie będziemy komplikować sprawy – odpowiedział w ich imieniu Dawid Wacławczyk. W głosowaniu radni opozycyjni albo wstrzymali się od głosu, albo poparli wysuniętą kandydaturę.

- reklama -

 

Franciszek Mandrysz (z lewej) i Andrzej Lepczyński – przewodniczący i wiceprzewodniczący miejskiej Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

12 KOMENTARZE

 1. hihi

  ładna para, skąd no …..ich znam?
  Już wiem to przyjaciele pana MN

 2. mirek

  no nie, Panie Dawidzie dlaczego do tego dopusciliscie, przecież to juz zaczyna być lekka przesada, kumpel z kumplem

 3. [b]Śmiechu warte . Czy w radzie siedzą sami idioci? I nawet tu rzą dzi sekta Miki. To jest kpina[/b]

 4. ika

  Sekta dorwała się do kasy. Czy mało ich swojej ? Przecież ściągają ze swoich baranków co miesiąc dziesięciny a teraz będa tez rozdawć kasę miasta w pierwszej kolejnosci swoim poddanym tak jak im MN powie. Czy w radzie nikt tego nie widzi? Nie czytacie forym.? Panowie Radni zacznijcie interesować się kto tak naprawdę siedzi w tej radzie.

 5. aaaaa

  Czego zazdrościsz [i][b] [/b][b] ika [/b][/i] no to co że to dwie prawe ręce [b]N….[/b] [b]M… [/b] ale zauważ że i z tytułem DOKTOR czego nie mają zarządzający miastem Racibórz ! Jeśli tak dobrze sprawują się w kościele który nie ukrywam jest w ukryciu , w którym są starszymi , bardzo dobrze nim zarządzają , są tam bardzo szanowanymi na czele z DOKTOREM N…. M….. , to niech się uczą bo za parę lat też są wybory na prezydenta a tych bojaźliwym co od ponad 10 lat co nic nie robią dla RACIBORZA ZMIENIMY DLA NASZEGO DOBRA i dopiero pokarzemy , rozliczając ich co do złotówki.

 6. MAZ

  ICH PRAWOŚĆ , RZETELNOŚĆ , CZYSTOŚĆ BRAK POŻĄDLIWOŚCI PIENIĄDZA , SAMA ICH BRONI I NIESKAZITELNOŚĆ JAK W DOMU I PRACY WŁĄCZNIE Z KOŚCIOŁEM .
  [b]USPOKÓJ SIĘ IKA . TO GROZI SĄDEM.[/b]

 7. kogiel

  To jest mocna klika , zawsze razem zawsze zwarci wykonywający polecenia[b] mistrza[/b] , razem w jedności siła.

 8. hd

  Franciszek M.to cymbał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. fan

  Czy ktos rozmawial z Panw]em F.M?Nie da sie:)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here