Konkurs: wygraj bilet na „Tomcia Paluszka” – rozstrzygnięty

1

Wybierasz się na spektakl "Tomcio Paluszek" Teatru Banialuka? Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, a za dwa bilety na koncert zapłacisz jak za jeden. Zobacz szczegóły konkursu.

 
 
 
KONKURS:
 

Nagrodą w konkursie jest kupon, który będzie do odebrania w siedzibie redakcji, a dzięki któremu kupując bilet na spektakl "Tomcio Paluszek" w kasie Raciborskiego Centrum Kultury drugi bilet otrzymasz zupełnie ZA DARMO.

- reklama -

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki spektakl został wystawiony przez teatr Banialuka w Raciborskim Centrum Kultury w marcu? Poprawne odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując "Tomcio Paluszek". Należy się także podpisać imieniem i nazwiskiem. Rozstrzygnięcie konkursu w piątek, 1 kwietnia o godzinie 11.00. Zwycięzców prosimy o jak najszybszy odbiór kuponów – do godziny 17.00 w siedzibie redakcji.

 
 
ZWYCIĘZCY: Lucyna Kurzydem, Beata Jakubiak, Marta Mika, Przemysław Sobierajski

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. mama

    czyli rodzic wchodzi za darmo? SUPER.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here