Sukces uczennicy ZSP 2 w XII Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej

Dnia 5.04.2011r. został rozstrzygnięty XII Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej. Konkurs polegał na wykonaniu kartki świątecznej w programie Paint.
Prace miały nawiązywać tematycznie do obrzędów, zwyczajów oraz symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem. Kartki nie mogły
zawierać żadnych gotowych elementów cudzego autorstwa, takich jak np. kliparty lub zeskanowane ilustracje. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej. Konkurs składał się z dwóch etapów: szkolnego i ogólnopolskiego. W szkolnym etapie konkursu wzięło udział 59 uczniów
naszej szkoły. Do drugiego etapu – ogólnopolskiego zostało przesłanych 6 prac (3 z klas I-III oraz 3 z klas IV-VI). Na konkurs w kat. klas I-III zostało przesłanych 131 prac z całej Polski. I miejsce w konkursie (kat. klas I-III) zajęła uczennica naszej szkoły Aneta Kilar z klasy III. Kartkę świąteczną wykonała podczas zajęć
koła komputerowego (op. Bożena Gładysz).

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here