Czesław (za)Śpiewa(ł) w Rydułtowach

2

Czesław nie jest zwykłym muzykiem. Zręcznie przeplata muzykę z kabaretem co czyni z niego oryginalnego artystę. Jego koncert w Rydułtowach na pewno pozostanie na długo w pamięci publiczności. Fotorelacja1 , Fotorelacja2

Nietuzinkowe teksty piosenek, niebanalne komentarze i niesamowity kontakt z publicznością, tak należy podsumować piątkowy koncert Czesława Mozila w Rydułtowskim Centrum Kultury.  Zespół przedstawił publiczności utwory z wszystkich wydanych do tej pory przez zespół płyt. Publiczność śpiewała razem z artystą, który na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Czesław znany z ciętego humoru rozbawiał zgromadzoną publiczność anegdotami z własnego życia oraz interpretacją utworów granych przez zespół. Podczas prawie dwugodzinnego show można było usłyszeć elektryczne instrumenty dęte, fortepian czy też kontrabas elektryczny. Całość miała charakter spotkania, Czesław prowadził rozmowy z publicznością.  

- reklama -

 

Muzykę, którą tworzy Czesław Śpiewa ciężko jest jednoznacznie sklasyfikować. Nosi ona ślady piosenki kabaretowej, folku i rocka. Warstwę tekstową uzupełnił Michał Zabłocki i internauci multipoezji.onet.pl. Całość tworzy zatem niekonwencjonalny materiał, będący dawką dobrej muzyki i humoru. Jego płyty "Pop" i "Debiut” osiągnęły status złotej już kilka tygodni po premierze. "Debiut" dodatkowo w późniejszym czasie pokrył się platyną. Piątkowy występ Czesława w pełni potwierdza słuszność jego popularności. Koncert zakończył się żywiołowymi oklaskami, a zebrana widownia nie miała zamiaru tak szybko puścić artysty. Skandowali: "Czesław, Czesław". Zespół oczywiście zagrał na bis.

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. qwertz

    Strasznie (dur)dobry(ny) tytuł.

  2. asdf

    [b][color=#000000]@qwertz[/color][color=#99cc00] – co sie potem nie posrosz. :)[/color][/b]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here