Czy jutro o 18 będzie koniec świata?

13

Według amerykańskiego badacza Biblii, Harolda Campinga, w sobotę o godzinie 18 nastąpi koniec świata. Czy to już naprawdę koniec? Według Campinga 21 maja ma zginąć 98 procent ludzkości. Dla reszty będzie Sąd Ostateczny.

Najpierw będzie bardzo silne trzęsienie ziemi zniszczy wszystkie miasta, wybuchające wulkany spalą tych, którzy ocaleli. Jak podaje Super Express – Camping poświęcił większą część życia na badanie, kiedy nastąpi koniec świata dlatego uważnie studiował Biblię. Wcześniej był inżynierem, lecz zrezygnował z pracy, bo usłyszał głos Boga i postanowił studiować jego nauki. Od lat jest szefem internetowego radia Your Family, które nadaje pieśni religijne.

- reklama -

 

21 maja przeżyje według niego jedynie 2 procent ludzi na całym świecie, jednak będą oni mieli bardzo trudno, ponieważ już w październiku przyjdą okropne plagi. Wtedy Bóg ma przeprowadzić Sąd Ostateczny. Wszystko będzie wiadomo już jutro o godzinie 18.

 

/w/

 

Źródło: wp.pl

- reklama -

13 KOMENTARZE

  1. Jasna cholera! W południe byłem na działeczce, zarzuciłem z sąsiadem parę piwek, po powrocie do domu zmorzyło mnie i uderzyłem w kimę. Obudziłem się po 9-tej. Przespałem ten cholerny koniec świata. Najciekawsze wydarzenie tego tygodnia! Na następny przyjdzie zaś z pół roku czekać….

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here