Trwają zapisy do klas I w Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II

0

Drogi szóstoklasisto serdecznie zapraszamy do Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II. Podania do naszego gimnazjum można składać do 10 czerwca 2011 roku w sekretariacie szkoły. Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II w Raciborzu oferuje m.in. dodatkowe zajęcia z wszystkich przedmiotów dla uczniów pragnących posiąść wiedzę wykraczającą poza program nauczania, zajęcia rozwijające zainteresowania m.in. koło czarnego teatru, koło dziennikarstwa radiowego, koło szachowe, koło przyjaciół AK, zajęcia chóralne, koło poezji śpiewanej i zajęcia fakultatywne z wychowania – fizycznego ( piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa, tenis stołowy, siłownia, lekkoatletyka ).


Uczniowie naszej szkoły mogą rozwijać swoje pasje i poznawać kulturę, historię i tradycje innych narodów w czasie wspólnych projektów ze szkołami z Zuglo (Węgry), Chotebor (Czechy), Cottbus(Niemcy) i Wrexham(Walia). Stawiamy przede wszystkim na kontakty personalne naszych uczniów z uczniami szkół partnerskich. Za swoją działalność na polu wychowawczo – edukacyjno – opiekuńczym Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II zostało wyróżnione przez Kuratora Oświaty Certyfikatem Śląskiej Szkoły Jakości.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here