Konkurs: książka „Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek”- rozst

0

Weź udział w konkursie Księgarni "Sowa" oraz portalu raciborz.com.pl, odpowiedz na jedno proste pytanie i wygraj książkę "Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek" Robina Dunbara.

Hity Księgarni SOWA :

- reklama -

1. Babskie gadanie – Izabela Pietrzyk – 35.00
2. Kolory tamtego lata – Richard Paul Evans – 32.90
3. Wyjdź do światła – Joachim Bedeni, Judyta Syrek – 19.90
4. Karaluchy – Jo Nesbo – 29.90
5. Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek – Robin Dunbar – 13.90

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Na łamach jakiego magazynu ukazała się część materiału z książki "Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek"?. Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 19 lipca na adres [email protected], w tytule należy podać "Sowa – ilu przyjaciół" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 20 lipca.

 
Książka "Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek" to ekscytująca podróż w świat ewolucji, naukowych odkryć i psychologii .W przystępnie i atrakcyjnie napisanej książce znany antropolog opowiada m.in. o tym, ilu maksymalnie przyjaciół możemy zdobyć w ciągu naszego życia, o tym, jak poznać, czy „odziedziczyliśmy” mózg po matce, czy po ojcu, o tym, dlaczego Szekspir był geniuszem, a nawet odpowiada na pytanie: dlaczego się śmiejemy.

Dunbar mówi o rzeczach czasem dla nas całkiem zaskakujących: wykazuje na przykład, że praktycznie każdy z nas ma sławnych przodków, analizuje rolę religii w ewolucji człowieka i próbuje wytłumaczyć, dlaczego mężczyźni i kobiety inaczej postrzegają barwy. Przekonuje także, że czasem lepiej na stanowisku wymagającym wysokiego IQ zatrudnić pracownika o… niezłej muskulaturze.

Księgarnia SOWA
ul. Długa 29
Racibórz
tel. 32 419 01 71

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzca: Magdalena Cybul

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here