Ania Wyszkoni w ciąży z drugim dzieckiem

7

Potwierdziły się informacje o tym, że znana raciborzanom piosenkarka spodziewa się dziecka. Ania Wyszkoni obecnie jest w związku ze swoim menedżerem – Maciejem Durczakiem. (Zdjęcie Ania Wyszkoni w ciąży>>)

"Potwierdzam to, o czym przebąkiwaliście już od pewnego czasu. I tym samym dzielę się z Wami moim wielkim szczęściem, które rozpiera mnie dosłownie i w przenośni już od kilku miesięcy" – mówi wokalistka w oficjalnym komunikacie.

- reklama -

Jak podaje pudelek.pl: Drugie dziecko Ani Wyszkoni ma przyjść na świat w lutym przyszłego roku. Piosenkarka wspólnie z Maciejem Durczakiem wychowuje już swojego 10-letniego syna z poprzedniego związku."

 

 

 

 

Ania Wyszkoni – zdjęcie wykonane po  pokazie Macieja Zieni – źródło: pudelek.pl

 

 

 

więcej na pudelek.pl

- reklama -

7 KOMENTARZE

 1. Zycze zdrowia.Uwazam ze śa to sprawy osobiste a nie sensacyjki. Dlatego dobrze ze p.wyszkoni potwierdziłą fakt ciazy i to powinno byc zakonczyc pisania na ten temaat. spekulacje co gdzie kiedy jak są niskie i podłe.

 2. Wiele spekuacji pisze sie po to by zrobic sensację, mimo tego ze plotki są niesparwdzone albo wręcz wyssane z palca. Ale jesli już na oficjalnym blogu A Wyszkoni podaje takąinformację to dlaczego jej nie podac na lokalnym portalu gdzie jest znana. Jej fani na takie informacje czekają. Dobra wiadomośc, gratulacja Aniu.

 3. a komu zależy na rozgłosie, chyba nie mnie?
  a kto z rozgłosu czerpie kasę – chyba nie ja?
  a na czym polega PR – chyba nie na życiu w cieniu?
  a… mam to zresztą w nosie.
  Zdrowej ciąży i porodu bez komplikacji Pani Anno – tego Pani życzę, chociaż wątpię, że Pani to przeczyta.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here