Raciborzanie coraz częściej wybierają luksusowe bale

0

Noc sylwestrowa to niepowtarzalna noc w roku. Każdy chce ten czas spędzić w sposób szczególny: w gronie przyjaciół czy rodziny. Coraz częściej raciborzanie tą noc spędzają na eleganckich sylwestrowych balach.

Sylwester to okazja do wyśmienitej zabawy nie tylko w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół, lecz także pośród innych ludzi. Sporo osób, jak wynika z rozmów z pracownikami domów weselnych i hoteli znajdujących się w Raciborzu i okolicach, wybiera bale sylwestrowe. – Już od kilku tygodni nie mamy wolnych miejsc na bal sylwestrowy, a miejsc mieliśmy sporo, bo jesteśmy gotowi ugościć około 150 par – mówi pracownica jednego z nich.  – Pierwsze rezerwacje przyjmowaliśmy już pod koniec wakacji – dodaje. Podobnie jest wszędzie. Tylko nieliczni mają jeszcze wolne miejsca. Stare porzekadło mówi, iż jaki Sylwester taki cały rok. Warto więc spędzić tę ostatnią noc starego roku, bawiąc się i pijąc szampana wraz z wybiciem północy.

- reklama -

– Kiedyś tego nie było. Od kilku lat sylwester to prawdziwe szaleństwo. Bale wybierają nie tylko osoby zamożne, także trochę uboższe – dowiedzieliśmy się w kolejnym domu weselnym. Dlaczego tak jest? – W tą jedną noc chcemy poczuć się wyjątkowo – uważają organizatorzy balów. Ceny wstępu na dany bal wahają się bardzo w zależności od lokalizacji. Im wytworniejszy bal, tym droższe bilety. W domach weselnych, hotelach i restauracjach na terenie powiatu raciborskiego ceny te wahają się od 200 do 700 złotych za parę. Taki bal z całą pewnością pozostanie niezapomnianym przeżyciem na cały rok. Zabawa przy muzyce prawdziwej orkiestry, normalne tańce na parkiecie czy wyszukane jedzenie niewątpliwie spodoba się wielu osobom.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here